12 Temmuz 2012 Perşembe

Rejim zımbırtısı

Küfür etmemek için BOK diyemeyen kızlar tanıyorum. Bok diyemiyor ya, götünden çıkanı waffle mı sanıyor cupcake mi sanıyor ne yapıyorsa artık, bok bu canım hani herkesin yaptığından..? 


Neyse.


Yine geçen gün kız arkadaşlarla toplandık, bu arada ben kızlarla pek anlaşamam sevmezler beni; hepimiz arabaya doluşup avm ye gittik güya yemek yiyeceğiz sonra da muhabbet edeceğiz falan. Arkamdan birileri konuşuyor ama o kadar açım ki, o ağzını yayarak söylediği sözler bana adeta fon müziği adeta slow motion geldi. Silkelendim, ağzımın suyunu sildim döndüm ne diyor acaba diyerekten dinleyeyim dedim, keşke topuklasaydım. "Ayy canım ya bunları nasıl yaptıklarını bilmiyorooz, hem ben rejimdeyim yiyemem kieee" diye bir ses beynimin içinde yankı yapıyor, zaten açım midem ayak tabanlarıma kadar yapışmış! Benim müdahale etmeme gerek kalmadan sen salata yersin deyip geçiştirdi birisi, iyi de yaptı hani. 


Kumpir yiyeceğiz malum kişi de salata yiyecek (götümün kenarı). Kumpir çabuk doyuran bir şey, kabuğunu dahil yiyecek kadar sıyıran insanların nasıl bir işkembeye sahip olduklarını bilmiyorum doğrusu. Bizimkisi salata yiyor ama gözü kumpirlere dalıyor utanmasa bir kaşık alabilir miyim diyecek derken "canım sen yemiyo musun?" diye bir soru yöneltti bana, daha doydum diyemeden "ayy canımı istettiniz vallaa" diyerek tepsiyi önüne çekti. Öz güven hapı mı içmiş, yürek mi yemiş ne yapmışsa artık bu atılımı masada üç saniyelik saygı duruşuna sebep oldu. 
Velhasılı kelam kendinizi kandırmayın hatunlar, şişmansınız şişman kalın. Kendinizi kandırmayın


-Sikerler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder